Loučení s prázdninami 02.09.2016

Už potřetí se naše děti sešly na začátku školního roku, aby ještě na chvíli zavzpomínali na prázdniny, které tak rychle utekly. Děti si mohly opéct párek, byly pro ně opět připraveny lákavé soutěže (vybíjená, vyvolávaná, plážový volejbal) a akci jsme zakončili promítáním pohádky. Všem rodičům, kteří s přípravou akce pomáhali, moc děkujeme.

Spaní ve škole

Vyšší stupeň spí ve škole dvakrát ročně a tak jsme s paní učitelkou Hasalovou uspořádali i spaní pro děti z nižšího stupně. Děti bylo potřeba trošku před spaním unavit, a proto jsme pro ně připravili spoustu úkolů, absolvovali i stezku odvahy. Těžko říct, kdo byl pak více unavený, zda rodiče a učitelé, kteří se na akci podíleli, nebo děti, každopádně nakonec všichni strávili krásnou a klidnou noc. Ráno následovala společná snídaně a hurá do školních lavic. Všem rodičům a učitelům, kteří s přípravou akce pomáhali, moc děkujeme.

Pevnost Boyard 27.05.2016

Tato akce se v letošním roce konala poprvé a doufáme, že si našla své příznivce. Děti se rozdělili do družstev, třídy se proměnili na soutěžní místnosti, kde se plnily rúzné úkoly, za které děti nejprve dostávali klíče a poté i indície, aby se následně pokusili uhádnout heslo a odnést si svůj poklad. Všem rodičům a učitelům, kteří s přípravou akce pomáhali, moc děkujeme.

Dětský den 04.06.2016

Jako každý rok jsme společně s učitelským sborem a žáky 9. třídy uspořádali dětský den, tentokrát v záchranářském stylu. Děti si mohli zasoutěžit, vyzkoušet závod na překážkové dráze (které neodolali ani odvážní rodiče). Hasiči z Hlučíně nám společně se záchranáři předvedli ukázku vyproštění osoby z havarovaného vozidla, při které některým tuhla krev v žilách. Po dlouhém horkém odpoledni jsme se mohli ochladit a občerstvit v našem bufetu. Všem rodičům, učitelům a žákům, kteří s přípravou akce pomáhali, moc děkujeme.

Halloween 27.10.2015

Toto je velice oblíbená akce u dětí i dospělých. Paní učitelka Hasalová s panem učitelem Steffkem, dalšími učiteli a žáky 9. třídy pro všechny zúčastněné připravili nezapomenutelnou stezku odvahy, na které se báli i někteří rodiče. V chladném počasí přišlo vhod teplé občerstvení a po strašidelném podvečeru snad šli všichni domů klidně spát. Všem rodičům, kteří s přípravou akce pomáhali, moc děkujeme.

Loučení s prázdninami 04.09.2015

Začal nám opět školní rok a my rodiče ze spolku jsme už podruhé uspořádali akci Loučení s prázdninami, na které si děti ještě na chvíli připadají jako o prázdninách, opečou si párek, proberou s kamarády svoje prázdninové zážitky. Počasí zpočátku moc nepřálo, ale nakonec se umoudřilo a všichni jsme si odpoledne krásně užili. Všem rodičům, kteří s přípravou akce pomáhali, moc děkujeme.